Return to Smiřice

Urbáře Smiřice

Urbář panství Smiřického z r. 1655

Urbář panství Smiřického z r. 1655 – kliknutí umožní prohlížení digitálních obrazů v prohlížeči   Urbář panství Smiřického z roku 1655 je také zpracován na oficiálních webových stránkách města Smiřice: Usedlosti a majitelé panství Smiřice – Hořiněves od roku 1496.   V podkapitole, Usedlosti smiřického a hořiněveského panství v letech 1588 – 1730, je možné online bádat  dle jmen držitelů usedlostí v seznamu obcí v rozmezí let 1588-1728.   Urbář je v péči Státního oblastního archivu v Zámrsku, přímé odkazy pro bádání dle rejstříků v již zdigitalizovaném urbáři vztahujícího se k obci:   Rejstřík:
  • geografický – výpis obcí
  • osob – jména držitelů gruntů (rolníci, sedláci)
  • věcný – dvory, mlýny, kostely, bažantice, chalupy, grunty, lesy aj.
 
Pozn.: zan. = zaniklá (obec, kostel)  

Geografický rejstřík – výpis obcí:

 
název / pomístní název obce okres GPS strana číslo snímku – odkaz
Benátky Hradec Králové zde 2a,86a,86r,87a,87r,88a,89a,465r 9,175,176,177,178,179,181,940
Boháňka Jičín zde 2r,400a,400r,401a,482r 10,809,810,811,974
Brzice Náchod zde 2r,3r,201a,201r,202a,202r,203a,203r,204a,204r, 205a,205r,206a,206r,207a,207r,208a,209a,209r 10,12,407,408,409,410,411,412,413,414, 415,416,417,418,419,420,421,423,424
Bukovina (dnes část obce Černilov) Hradec Králové zde 2r,367a,367r,368a,368r,269a,269r,371a,475r 10,743,744,745,746,747,748,751,960
Čáslavky (dnes část obce Dolany) Náchod zde 2a,53a,53r,54a,54r,55a,56a 9,109,110,111,112,113,115
Černilov Hradec Králové zde 2r,3r,292a,292r,293a,293r,294a,294r,295a,295r,296a, 296r,297a,297r,298a,298r,299a,299r,300a,300r,301a, 301r,302a,302r,445r,473a,473r,474a,474r 10,12,591,592,593,594,595,596,597,598,599, 600,601,602,603,604,605,606,607,608,609, 610,611,613,614,900,955,956,957,958
Černožice Hradec Králové zde 2a,3a,31a,45a,45r,46a,46r,47a,47r,48a,48r,49a, 54a,56a,433r,468r 9,11,65,93,94,95,96,97,98,99,100,101,111, 115,876,946
Číbuz (dnes část obce Skalice) Hradec Králové zde 2r,3r,328a,328r,329a,330a,445a,476a 10,12,665,666,667,669,899,961
Čistěves Hradec Králové zde 2a,164a,164r,165a,165r,166a,166r,465a 9,333,334,335,336,337,338,939
Divec Hradec Králové zde 2r,321a,321r,322a,322r,323a,323r,325a,473a 10,651,652,653,654,655,656,659,955
Doubrava, zan. 440a,440r,482r 889,890,974
Habřina Hradec Králové zde 2a,132a,132r,133a,133r,134a,134r,135a,135r,136a, 136r,459a,466a 9,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276, 927,941
Habřinka, zan. 2r,396a,396r,397a,448a 10,801,802,803,905
Holohlavy Hradec Králové zde 2a,3a,3r,29a,29r,30a,30r,31a,31r,32a,32r,33a, 33r,34a,34r,35a,35r,36a,36r,37r,38a,40a,421a, 421r,444a,444r,460r,461a 9,11,12,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71, 72,73,74,75,76,78,79,83,851,852,897, 898,930,931
Hořiněves Hradec Králové zde 2a,3a,3r,177a,177r,178a,178r,179a,179r,180a, 180r,181a,182r,183a,425a,425r,447a,459r,460a 9,11,12,359,360,361,362,363,364,365, 366,367,370,371,859,860,903,928,929
Hubiles (dnes část obce Smržov) Hradec Králové zde 2r,333a,333r,334a,334r,476a 10,675,676,677,678,961
Hustířany (dnes část obce Velichovky) Náchod zde 2a,146a,146r,147a,147r,148a,148r,149a,149r,150a, 151r,467a 9,297,298,299,300,301,302,303,304,305, 308,943
Chloumek (dnes část obce Boháňka) Jičín zde 2r,407a,448a,482r 10,823,905,974
Jasenná Náchod zde 2r,262a,262r,263a,263r,264a,264r,265a,265r,267a, 267r,268a,268r,269a,269r,270a,270r,271a,271r, 272a,272r,273a,273r,274a,274r,275r,446a,470a,470r 10,531,532,533,534,535,536,537,538,539,540, 541,542,543,544,545,546,547,548,549,550, 551,552,553,554,555,556,558,901,949,950
Klenice (dnes část obce Stračov) Hradec Králové zde 483a 975
Lejšovka Hradec Králové zde 2r,355a,355r,356a,356r,357a,357r,359a,478a,478r 10,719,720,721,722,723,724,727,965,966
Libníkovice Hradec Králové zde 2r,3a,316a,316r,317r,430r,431a 10,11,641,642,644,870,871
Librantice Hradec Králové zde 2r,306a,306r,307a,307r,308a,308r,309a,309r,310a, 310r,311a,311r,312a,313a,472a,472r 10,621,622,623,624,625,626,627,628,629, 630,631,632,633,635,953,954
Libřice Hradec Králové zde 2a,3r,92a,92r,93a,93r,94a,94r,95a,95r,96a,96r, 97a,97r,99a,449r,450a,471a 9,12,187,188,189,190,191,192,193,194, 195,196,197,198,201,908,909,951
Lípa  (dnes část obce Všestary) Rychnov n. Kněžnou zde  2a,3a,171a,171r,172a,172r,173a,174a,427a, 427r,463a 9,11,347,348,349,350,351,353,863,864,935
Lužany Hradec Králové zde 2a,3a,140a,140r,141a,141r,143a,434a,466r 9,11,285,286,287,288,291,877,942
Malé Jeřičky viz Jeřičky (dnes část obce Hořiněves) Hradec Králové zde 2a,193a,193r,194r 9,391,392,394
Malé Smiřičky (dnes část obce Smiřice) Hradec Králové zde 2a,3a,21a,21r,22a,22r,23a,23r,24a,25a,25r,37a 9,11,12,45,46,47,48,49,50,51,53,54,77
Malšova Lhota (dnes městská část Hradce Králové) Hradec Králové zde 2r,394a,394r 10,797,798
Maňovice, zan. 2r,404a,404r,482a 10,817,818,973
Maršov u Úpice, část Trutnov zde 2r,225a,225r,227a 10,455,456,459
Máslojedy Hradec Králové zde 2a,155a,155r,156a,156r,157a,157r,158a,158r, 159a,159r,160a,464r 9,315,316,317,318,319,320,321,322,323, 324,325,938
Mezilečí Náchod zde 2r,213a,213r,214a,214r,215a,215r,216a,216r,217a, 218a,218r 10,431,432,433,434,435,436,437,438, 439,441,442
Neznášov (dnes část obce Rožnov) Náchod zde 2a,3a,71a,71r,72a,72r,73a,73r,74r,423a,423r,467r 9,11,145,146,147,148,149,150,152,855, 856,944
Piletice (dnes městská část Hradce Králové) Hradec Králové zde 2r,384a,384r,385a,481a 10,777,778,779,971
Ples viz Nový Ples (dnes část obce Jaroměř) Náchod zde 2r,3a,3r,230r,231a,232a,243a,243r,244a,244r,245a, 245r,246a,246r,247a,247r,248a,248r,249a,249r,250a, 250r,251a,251r,252a,252r,253a,253r,254a,254r,255a, 255r,256a,256r,257a,258r,428r,429a,434a, 449a,469r 10,11,12,466,467,469,493,494,495,496, 497,498,499,500,501,502,503,504,505, 506,507,508,509,510,511,512,513,514, 515,516,517,518,519,520,521,524,866, 867,877,907,948
Proruby, část Rychnov n. Kněžnou zde 2r,221a,221r 10,447,448
Račice nad Trotinou Hradec Králové zde 2a,3a,120a,120r,121a,122a,122r,123a,124r,125a, 125r,126r,127a,434r,435r,458a,458r,463r,464a 9,11,243,244,245,247,248,249,252,253, 254,256,257,878,880,925,926,936,937
Rodov (dnes část obce Smiřice) Hradec Králové zde 2a,3a,114a,114r,115a,115r,116a,117a,424a,424r,461r 9,11,231,232,233,234,235,237,857,858,932
Rozběřice (dnes část obce Všestary) Hradec Králové zde 2r,3a,197a,197r,198a,428a,483a,483r 10,11,399,400,401,865,975,976
Rožnov Náchod zde 2a,78a,78r,79a,79r,80a,80r,81a,82r,467r 9,159,160,161,162,163,164,165,168,944
Rtyně Trutnov zde 2a,66a,66r,67a,67r,68a,468a 9,135,136,137,138,139,945
Rusek (dnes městská část Hradce Králové) Hradec Králové zde 2r,3a,379a,379r,380a,380r,381r,429r,480r 10,11,767,768,769,770,772,868,970
Semonice (dnes část obce Jaroměř) Náchod zde 2a,3r,59a,59r,60a,60r,61a,61r,62a,62r,448r,469a 9,12,121,122,123,124,125,126,127,128, 906,947
Sendražice Hradec Králové zde 2a,3r,102a,103r,104a,105a,105r,106a,106r,107a, 107r,108a,108r,109a,109r,110r,446r,462a,462r 9,12,207,210,211,213,214,215,216,217, 218,219,220,221,222,224,902,933,934
Skalice Hradec Králové zde 2r,338a,338r,339a,339r,340a,340r,341a,341r, 342a,342r,476r 10,685,686,687,688,689,690,691,692, 693,694,962
Skalička (dnes část obce Skalice) Hradec Králové zde 2r,374a,374r,375a,375r,376r,480a 10,757,758,759,760,762,969
Smiřice Hradec Králové zde 2a,3a,6r,7a,7r,8a,8r,9a,9r,11a,11r,12a,12r,13a, 13r,14r,16a,17a,31a,36r,37a,39r,48a,420a, 420r,433a 9,11,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28, 29,30,32,35,37,65,76,77,82,99,849, 850,875
Smržov Hradec Králové zde 2r,346a,346r,347a,347r,358a,348r,349a,349r, 350a,350r,352a,352r,477r 10,701,702,703,704,705,706,707,708, 709,710,713,714,964
Sovětice Hradec Králové zde 463a 935
Svinary (dnes městská část Hradce Králové) Hradec Králové zde 2r,3a,388a,388r,389a,389r,390a,390r,391r, 394r,430a 10,11,785,786,787,788,789,790,792, 798,869
Újezdec (dnes část obce Ledce) Hradec Králové zde 2r,362a,362r,363a,363r,475a 10,733,734,735,736,959
Vlkov Náchod zde 2r,230a,230r,231a,231r,232a,232r,233a,233r,234a, 234r,235a,235r,236a,236r,237a,237r,238a, 238r,477a 10,465,466,467,468,469,470,471,472, 473,474,475,476,477,478,479,480,481, 482,963
Výrava Hradec Králové zde 2r,279a,279r,280a,280r,281a,281r,282a,282r, 283a,283r,284a,284r,285a,285r,286a,286r,287a, 288r,471r,472a 10,565,566,567,568,569,570,571,572,573, 574,575,576,577,578,579,580,581,584, 952,953
Zderaz Chrudim zde 2a,3a,43a,422a,422r,436a 9,11,89,853,854,881
Žiželeves (dnes část obce Hořiněves) Hradec Králové zde 2a,3a,3r,185a,185r,186a,186r,187a,187r,188a, 188r,189r,426a,426r,447r,481r,482a 9,11,12,375,376,377,378,379,380,381, 382,384,861,862,904,972,973

Rejstřík osob – jména držitelů gruntů:

 
příjmení jméno obec strana číslo snímku – odkaz
Adam Mikuláš Jasenná 268r,269a 544,545
Alounek Adam Skalička 375a,376r 759,762
Amlar Kašpar Librantice 472a 953
Andres Jan Černilov 473r 956
Andres Michal Divec 322a 653
Andres Jiřík Librantice 309a 627
Andrl Jiřík Černilov 474a 957
Angel Martin Černilov 298r 604
Antoš Jan Hustířany 146a 297
Antoš Mikuláš Maršov u Úpice 225a 455
Antoš Martin Mezilečí 217a 439
Arnošt Adam Jasenná 265a 537
Arnošt Jan Jasenná 470a 949
Arnošt Jíra Jasenná 470a 949
Asta Jiřík Ples 249a 505
Astr Jan Proruby 221r 448
Astroin Jiřík Brzice 207a 419
Augustýn Jakub Boháňka 482r 974
Bahna Václav Habřina 134a 271
Bachman Tobiáš Libřice 95r 194
Bachman Václav Libřice 471a 951
Balcar Jan Holohlavy 38a 79
Balcar Havel Jasenná 470r 950
Balcar Petr Sendražice 107r 218
Balcar Adam Sendražice 462r 934
Balcar Jiřík Smiřice 11a,14r,37a,48a 25,32,77,99
Barborka Vít Habřina 135r 274
Barták Bartoloměj Libřice 92r,93a 188,189
Barták Jan Lípa 171a,463a 347,935
Barták Bartoloměj Rodov 114a,117a 231,237
Bartoň Jan Černilov 295r 598
Bartoň Jan Jasenná 470r 950
Bartoš Vít Černilov 474r 958
Bartoš Václav Librantice 306a 621
Bartoš Václav Libřice 92r 188
Bartoš Martin Mezilečí 215a,218r 435,442
Bartoška Pavel Vlkov 233a 471
Bartošův Jakub Librantice 472r 954
Baudyš Šimon Černilov 295r 598
Baudyš Jiřík Libřice 94a 191
Bednář Michal Mezilečí 217a 439
Bednář Antonín Svinary 390r 790
Bek Jan Libřice 97r 198
Bek Pavel Výrava 281a,471r 569,952
Belfedková Anna Libřice 471a 951
Benát Václav Brzice 205r 416
Bendák Petr Chloumek 482r 974
Beneš Jan Holohlavy 32a 67
Beneš Petr Holohlavy 461a 931
Beneš Adam Ples 245a 497
Beneš Jan Ples 469r 948
Beran Jan Černožice 46a,56a 95,115
Beran Matěj Vlkov 234a,234r 473,474
Berkom Kašpar Máslojedy 155r 316
Beříček Matyáš Žiželeves 482a 973
Bílek Jan Čáslavky 54r 112
Bílek Jan Černožice 468r 946
Binar Tomáš Černilov 298a,302a 603, 613
Birka Václav Výrava 279a,471r 565,952
Birka Jan Žiželeves 482a 973
Birků Jan Výrava 471r 952
Birů Jakub A. Černilov 294a,301a 595,609
Birů Adam Černilov 474r 958
Birůška Václav Klenice 483a 975
Birůška Maňovice 404r 818
Bitnar Kryštof Brzice 208a 421
Bitnar Jiřík Jasenná 470a 949
Biz Marek Librantice 472a 953
Bíz Havel Jasenná 262a 531
Bíz Petr Jasenná 274r 556
Biza Havel Libřice 96a,471a 195,951
Biza Jan Libřice 96a,471a 195,951
Biza Tomáš Libřice 471a 951
Bíza Martin Ples 249r 506
Blatník Jíra Libníkovice 316a 641
Blažek Petr Jasenná 470r 950
Blažek Jiřík Librantice 472r 954
Blažek Michal Smržov 350a 709
Blažek Jan Smržov 350r,352a 710,713
Boháč Jan Černilov 292r 592
Boháč Melichar Žiželeves 481r 972
Bochníček Jiřík Máslojedy 464r 938
Borlar Balcar Libřice 471a 951
Bouček Jan Jasenná 268a,269a 543,545
Bouček Václav Lejšovka 356r 722
Bouzek Václav Boháňka 482r 974
Brodský Pavel Výrava 285a 577
Brzický Jakub Ples 256r 520
Brzický Jiřík Vlkov 477a 963
Březina Mikuláš Malé Smiřičky 24a 51
Budka Eliáš Černilov 295a,301a 597,611
Buchův Matěj Habřina 466a 941
Buchův Václav Habřina 466a 941
Buchův Jan Habřina 466a 941
Bukač Šimon Ples 247a 501
Bukač Matouš Ples 469r 948
Bukač Václav Žiželeves 185r 376
Bukov Adam Bukovina 367a 743
Bukovina Jiřík Bukovina 475r 960
Bukovský Jiřík Sendražice 103r,110r 210,224
Bukovský Martin Výrava 286a,472a 579,953
Bureš Jiřík Rožnov 80r 164
Bureš Jan Výrava 287a 581
Burian Matěj Máslojedy 155a 315
Burian Jan Máslojedy 464r 938
Butnar Jan Jasenná 262r 532
Čapek Jiřík Brzice 204r 414
Čapek Jan Rožnov 78a 159
Čápek Matouš Semonice 469a  947
Čečetka Václav Černilov 300r 608
Čech Tomáš Sovětice 463a 935
Čejkovský Jakub Klenice 483a 975
Čejnovský Václav Máslojedy 159r 324
Čenčický Jan Divec 323r 656
Černohorský Jakub Smiřice 14r 32
Černohorský Jakub Vlkov 232r 470
Černuška Bartoň Malé Smiřičky 24a 51
Černý Jan Černilov 296r,302a,474a 600,613,957
Černý Havel Černilov 299a,302a,474r 605,613,958
Černý Adam Černilov 474a 957
Černý Mikuláš Černožice 46r,47r,56a 96,98,115
Černý Jan Černožice 468r 946
Černý Jiřík Habřina 134a 271
Černý Václav Hustířany 467a 943
Černý Říha Librantice 472r 954
Černý Mikuláš Lužany 141r 288
Černý Václav Račice 458a,463r 925,936
Černý Vavřinec Sendražice 105r,462a 214,933
Černý Tobiáš Sendražice 108a 219
Černý Matěj Skalička 374r,376r,480a 758,762,969
Černý Mikuláš Vlkov 231r 468
Černý Václav Žiželeves 187a 379
Čert Jíra Habřina 459a 927
Červenka Matěj Máslojedy 157r,158r 320,322
Červenka Václav Žiželeves 481r 972
Červený Řehoř Librantice 306r 622
Červený Jan Librantice 310a 629
Červený Pavel Librantice 472r 954
Červený Jakub Neznášov 73r 150
Červinka Petr Hustířany 146a,151r 297,308
Červinka Vít Hustířany 467a 943
Čipera Václav Rožnov 79r 162
David Jiřík Habřina 136a 275
Debelík Jan Račice 123a,458a,463r 249,925,936
Debelík Jiřík Račice 123a 249
Dědek Ondřej Hořiněves 181a 367
Dědek Matěj Hořiněves 459r 928
Diviš Pavel Výrava 471r 952
Divišek Adam Rusek 380r 770
Dlouhý Jiřík Proruby 221r 448
Dočkal Jan Ples 256a 519
Dočkal Jiřík Rožnov 80r 164
Dolejní Jan Brzice 204r 414
Dolení Jan Mezilečí 217a 439
Doležal Jan Hořiněves 459r 928
Doležal Jan Žiželeves 186a 377
Dominus Václav Hustířany 147r,151r 300,308
Dostál Jan Vlkov 477a 963
Doubek Jindra Smiřice 13a 29
Doubic Jan Lužany 140a 285
Doukal Jan Ples 469r 948
Drnka Jan Račice 463r 936
Dubský Jan Benátky 86r,89a,465r 176,181,940
Dubský Václav Benátky 87a 177
Dudek Jakub Hořiněves 459r 928
Duchač Jiřík Libníkovice 316a 641
Duchan Jan Černilov 474a 957
Duchan Jan Divec 473a 955
Duchek Jakub Jasenná 263a 533
Duchek Pavel Jasenná 470r 950
Duchka Adam Jasenná 270a 547
Duchla Václav Vlkov 231r 468
Duchoslav Jan Sendražice 109r 222
Durdík Adam Smržov 346a,352a 701,713
Dušek Jan Hubíles 334a,476a 677,961
Dušek Jan Malé Smiřičky 21a 45
Dušek Šimon Ples 469r 948
Dušek Martin Račice 121a 245
Dušek Václav Smiřice 14r 32
Duška Jan Jasenná 263r 534
Dušta Václav Hustířany 147a,148a,150a,151r 299,301,305,308
Dušta Václav Skalička 375a 759
Dvorský Kryštof Holohlavy 29a,30r,31r,460r 61,64,66,930
Dvorský Kryštof Sendražice 102a,462a 207,933
Dvorský Jiřík Skalice 339a,476r 687,962
Dvořáček Ferdinand Černožice 47a,56a 97,115
Dvořák Jan Černožice 468r 946
Dvořák Václav Černožice 468r 946
Dvořák Adam Holohlavy 461a 931
Dvořák Adam Račice 458r 926
Dvořan Mikuláš Ples 469r 948
Eliáš Václav Vlkov 230a,477a 465,963
Fabián Kryštof Lejšovka 355r 720
Falta Jiřík Bukovina 367r 744
Falta Jan Hustířany 148r 302
Felkr Jan Habřina 133a,136r 269,276
Felkr mladší Jan Habřina 133r 270
Figer Jan Hustířany 147r 300
Firbas Pavel Hubíles 333a,476a 675,961
Flejšar Jan Černilov 293r 594
Flejšer Jiřík Librantice 310r 630
Flejšer Kryštof Proruby 221a 447
Flekač Jan Semonice 59a,469a 121,947
Formánek Mikuláš Lípa 172a 349
Formánek Jan Lípa 172a,172r 349,350
Fousek Jiřík Holohlavy 34a 71
Fousek Martin Svinary 390r 790
Fousek Eliáš Výrava 282a 571
Frejl Michal Černilov 474r 958
Frumar Jan Librantice 309a 627
Fruntar Jiřík Černilov 298a 603
Frynt Jiřík Černilov 295a 597
Frynt Jan Divec 321r,322a,322r 652,653,654
Frys Martin Ples 250a 507
Grošek Michal Vlkov 231a,232a,477a 467,469,963
Habina Jakub Boháňka 482r 974
Habira Martin Žiželeves 481r 972
Hač Michal Jasenná 470r 950
Hájek Václav Račice 122r 248
Hájek Kryštof Skalice 341a 691
Hajn Václav Ples 469r 948
Hák Adam Račice 122a,123r,463r 247,250,936
Hák Václav Račice 120a 243
Halda Jan Benátky 465r 940
Halda Jiřík Sovětice 463a 935
Hampl Jan Čistěves 164r 334
Hampl Václav Doubrava 482r 974
Hampl Matouš Račice 120a 243
Hampl Samuel Výrava 284r 576
Hampl Jan Výrava 471r 952
Hanouch Jíra Máslojedy 464r 938
Hanousek Jan Ples 243r 494
Hanuš Adam Brzice 201r 408
Hanuš Jiřík Bukovina 368a,371a 745,751
Hanuš Matouš Librantice 311a 631
Hanuš Jiřík Librantice 311r 632
Hanuš Jan Librantice 472r 954
Hanuš Jan Račice 458a 925
Hanuš Pavel Rusek 480r 970
Hanuš Václav Výrava 287a 581
Hanzlíček Václav Piletice 384a 777
Hanzlíček Tobiáš Piletice 384r 778
Hanzlík Vít Smiřice 7a 19
Hartman Pavel Brzice 207r 420
Haudkovský Jan Černilov 300a 607
Hauser Petr Smržov 348r 706
Havel Jan Sendražice 106a 215
Havelka Jakub Habřina 459a 927
Havelka Jiřík Habřinka 396a 801
Havelka Jakub Račice 463r 936
Havelka Martin Žiželeves 188r 382
Havelský Mikuláš Skalice 476r 962
Havíř Jan Rusek 379r 768
Havlák Petr Skalice 476r 962
Havlas Václav Boháňka 400a 809
Havlas Matouš Skalice 342a 693
Havlaska Kateřina Boháňka 400r 810
Havlaska Dorota Skalice 341a 691
Havlíček Jiřík Číbuz 328r 666
Havlů Václav Brzice 201a 407
Havlů Bartoň Brzice 204a,205a 413,415
Havlů Pavel Sendražice 106a 215
Havránková Anna Malšova Lhota 394a 797
Havrda Jan Čistěves 164a 333
Havrda Václav Čistěves 164a 333
Havrda Matěj Čistěves 165a,166r,465a 335,338,939
Hejcman Jan Černilov 296r 600
Hejcman Václav Černilov 301a,474r 609,958
Hejcman Bartoň Černilov 473r 956
Hejcman Matouš Divec 473a 955
Hejcman Adam Lužany 141r 288
Hejcman Matouš Ples 243a 493
Hepnar Václav Mezilečí 217a 439
Herzman Michal Libřice 93r 190
Hlad Lukáš Výrava 279r 566
Hladík Jan Sendražice 105r,110r 214,224
Hlava Jakub Račice 124r,458r 252,926
Hlava Matěj Rožnov 80a 163
Hlava Petr Rožnov 467r 944
Hlava Jan Rožnov 467r 944
Hlaváček Jan Lejšovka 356a 721
Hlaváček Jan Račice 458a,463r 925,936
Hlaváček Jan Žiželeves 186r 378
Hlávka Lukáš Holohlavy 33a 69
Hlavrsa Matouš Výrava 471r 952
Hlejšer Petr Černilov 473r 956
Hobnar Kryštof Jasenná 470a 949
Hodek Jan Rusek 379r,480r 768,970
Hodek Václav Rusek 380r 770
Hodek Adam Rusek 480r 970
Hodina Jakub Vlkov 235a 475
Hofman Jan Brzice 202r 410
Hofman Michal Brzice 208a 421
Hochar Martin Černilov 474a 957
Hojman Lukáš Černilov 473r 956
Hojman Václav Černilov 473r 956
Hojman Jiřík H. Černilov 474a 957
Hojman Jan Černilov 474a,474r 957,958
Hojman Jan Jasenná 470r 950
Hojný Jan Neznášov 71a,74r 145,152
Hojný Václav Výrava 283a 573
Holec Petr Habřina 132r,466a 268,941
Holec Václav Habřina 135r 274
Holeček Václav Hubíles 334r 678
Holeček Mikuláš Jasenná 265r 538
Holeček Adam Skalice 339r,476r 688,962
Holeček Jarolím Skalice 341r 692
Holič Jan Holohlavy 34r 72
Holič Adam Ples 255r 518
Holík Pavel Skalice 476r 962
Holman Jan Semonice 469a  947
Holman Matouš Skalice 476r 962
Holman Václav Vlkov 477a 963
Holý Adam Výrava 472a 953
Honěk Martin Benátky 465r 940
Honěk Jiřík Rtyně 67r 138
Horák Václav Benátky 465r 940
Horák Martin Chloumek 482r 974
Horák Václav Librantice 306a 621
Horák Jan Libřice 97r 198
Horák Václav Mezilečí 213a 431
Horák Pavel Ples 249a 505
Horák Mikuláš Račice 458r 926
Horák Jan Rusek 380a,381r 769,772
Horák Jiřík Sovětice 463a 935
Horák Jiřík Újezdec 363r 736
Horčičková Kateřina Rožnov 78r 160
Horký Pavel Holohlavy 36a 75
Hornik Jiřík Ples 469r 948
Hornik Jeroným Skalice 476r 962
Hořinka Mikuláš Čistěves 465a 939
Hořinka Petr Máslojedy 160a 325
Hořinka Jan Máslojedy 464r 938
Hostinský Jan Černožice 46r,468r 96,946
Hostinský Daniel Černožice 48r,56a 100,115
Hostýnský Martin Hustířany 467a 943
Hošek Jan Holohlavy 32r 68
Housek Adam Holohlavy 461a 931
Houser Mikuláš Ples 469r 948
Hovorková Dorota Ples 253r 514
Hrabal Václav Skalice 476r 962
Hrachovec Václav Sendražice 106r,462r 216,934
Hrejs Jan Ples 469r 948
Hrnčíř Václav Černilov 473r 956
Hrnčíř Jakub Librantice 308r,310r 626,630
Hrnčířová Anna Divec 321a 651
Hroch Vít Hustířany 147a,151r,467a 299,308,943
Hrubý Václav Čistěves 166r 338
Hrubý Adam Ples 244a 495
Hrubý Václav Rožnov 79r,467r 162,944
Hrubý Tobiáš Rožnov 80a 163
Hruntar Jiřík Černilov 474a 957
Hruška Jan Benátky 88a 179
Hruška Jiřík Sovětice 463a 935
Hruška Václav Sovětice 463a 935
Hrůza Kryštof Černilov 301a 611
Hůba Jakub Librantice 472a 953
Hulbr Jan Benátky 465r 940
Hulvát Jan Jasenná 470r 950
Hunk Michal Žiželeves 481r 972
Husák Pavel Rožnov 79r 162
Hušek Václav Vlkov 230r 466
Hvězda Jiřík Neznášov 72r 148
Hvolský Martin Výrava 471r 952
Hvonše Václav Černilov 301a 611
Hýbrohor Jiřík Rozběřice 483r 975
Hylar Adam Libřice 96r 196
Hylmar Jan Malé Smiřičky 21r 46
Hynek Václav Čáslavky 53a,56a 109,115
Hynek Jan Čáslavky 55a,56a 113,115
Hynek Martin Jasenná 263a,470a 533,949
Hýnsk Jiřík Rtyně 468a 945
Charvát Mikuláš Holohlavy 30r 64
Charvát Václav Semonice 61r,469a 126,947
Charvát Starší Václav Semonice 62r 128
Chlad Jiřík Výrava 285r,286a 578,579
Chlad Martin Výrava 286a,471r 579,952
Chládek Jakub Piletice 384r 778
Chloumek Pavel Žiželeves 481r 972
Chmelík Jan Habřina 136r 276
Chmelík Jarolím Rtyně 66a,468a 135,945
Chotský Adam Černožice 468r 946
Chotský Václav Habřina 466a 941
Chotský Petr Lužany 466r 942
Chrkovský Adam Sendražice 462a 933
Chroníř Jan Librantice 472r 954
Chrudimský Martin Svinary 388r 786
Chuchelský Ferdinand Černožice 468r 946
Churáček Jan Boháňka 400r 810
Churáček Jan Račice 458r 926
Chvalinský Václav Sendražice 109r 222
Chvistoň Jiřík Habřina 132r 268
Chyba Václav Holohlavy 34r 72
Chyba Jakub Lejšovka 357r 724
Chyba Mikuláš Mezilečí 217a 439
Chýba mladší Jan Hořiněves 180r 366
Chýba starší Jan Hořiněves 180r 366
Jahoda Jiřík Klenice 483a 975
Jakl Adam Ples 246a 499
Jakl Jíra Ples 257a 521
Jakoubek Jiřík Holohlavy 34a 71
Jakoubek Jiřík Rožnov 78r 160
Jakoubek Šimon Vlkov 477a 963
Jambor Jan Holohlavy 32a 67
Janáček Jiřík Bukovina 369r 748
Janáček Jan Bukovina 475r 960
Janák Jan Černožice 468r 946
Janák Adam Hořiněves 178r 362
Jandík Jan Skalička 374a,376r 757,762
Janecký Kryštof Habřina 459a 927
Janok Jíra Libřice 471a 951
Janoušek Ondřej Bukovina 475r 960
Janoušek Václav Číbuz 476a 961
Janoušek Samuel Újezdec 362a 733
Jaroš Jiřík Černilov 294a 595
Jaroš Václav Ples 248r 504
Jaršíček Václav Račice 463r 936
Jasenský Václav Račice 122a,458a,463r 247,925,936
Javůrek Jan Lejšovka 357a 723
Jelen Jan Jasenná 470a 949
Jelínek Mikuláš Svinary 388a,394r 785,798
Jičínský Václav Brzice 208a 421
Jiranků Jan Mezilečí 214r 434
Jiránků Martin Mezilečí 213r 432
Jirásek Matěj Brzice 202r 410
Jirásek Jakub Brzice 205r,208a 416,421
Jirásek Jiřík Brzice 208a 421
Jirásek Jan Lejšovka 356a,357r 721,724
Jirka Jiřík Holohlavy 38a 79
Jirka Jan Libřice 93r 190
Jirousek Adam Hořiněves 177r 360
Jirousek Matouš Rusek 380a 769
Jirousek Adam Sendražice 107a,108r 217,220
Jle Matouš Černilov 293a 593
Jonášek Jiřík Bukovina 371a 751
Joneš Václav Semonice 59r 122
Josef Martin Vlkov 236r 478
Jošt Matěj Bukovina 369a 747
Jošt Bartoloměj Újezdec 475a 959
Jošt Václav Vlkov 477a 963
Junek Václav Skalice 338r 686
Jušta Jeroným Ples 254a 515
Juštka Dorota Vlkov 236a 477
Kabas Matěj Rusek 480r 970
Kabas Tomáš Rusek 480r 970
Kačena Matěj Sendražice 109a 221
Kačer Lukáš Černilov 297a 601
Kadaník Václav Maršov u Úpice 225a 455
Kadečka Václav Račice 120r 244
Kadeřávek Jakub Račice 124r 252
Kaliberský Jan Račice 120r 244
Kameník Jan Smiřice 11r 26
Kapler Jiřík Chloumek 407a 823
Karas Jan Hustířany 146r 298
Karel Jiřík Černilov 299a 605
Karel Jakub Černilov 474a 957
Karel Jan Jasenná 264a 535
Karel Mikuláš Jasenná 267r 542
Karel Jiřík Jasenná 470r 950
Karel Jiřík Ples 245a,246r 497,500
Karlů Jakub Jasenná 470a 949
Karlů Jan Jasenná 470a 949
Karnik Martin Jasenná 269a 545
Karpíšek Václav Holohlavy 36r 76
Kartička Martin Újezdec 475a 959
Kašpar Šimon Boháňka 482r 974
Kašpar Václav Hustířany 148a 301
Kašpar Martin Jasenná 273a,274r 553,556
Kašpar Jan Librantice 307a 623
Kašpar Tobiáš Librantice 309r 628
Kašpar Jiřík Maršov u Úpice 225r 456
Kašpárek Jan Doubrava 482r 974
Kautský Jakub Čáslavky 53r,56a 110,115
Kautský Jakub Černožice 45r 94
Kejzler Jiřík Máslojedy 160a 325
Keznar Michal Čistěves 165a 335
Kheslar Jiřík Černilov 292a 591
Khyndl Adam Rusek 380a 769
Klanz Fridrich Divec 322r 654
Klasatý Jan Černilov 294r 596
Klauz Jan Jasenná 266a 539
Klein Hons Brzice 207r 420
Klimeš Jiřík Černilov 473r 956
Klimeš Matěj Černožice 45a 93
Klýmková Anna Maňovice 482a 973
Knap Jan Máslojedy 464r 938
Knejslí Jakub Výrava 283a 573
Knejšík Jan Habřinka 397a 803
Knišík Matěj Výrava 471r 952
Kobos Adam Čistěves 465a 939
Kobrle Martin Rtyně 67a,468a 137,945
Kobrz Matěj Sendražice 462a 933
Kocián Jan Rusek 381r 772
Kočí Jan Malé Smiřičky 23a 49
Kohout Martin Jasenná 470a 949
Kolář Lukáš Vlkov 238r 482
Kolovratník Mikuláš Sendražice 106r,110r 216,224
Konečný Jakub Libřice 471a 951
Konečný Lukáš Ples 247r 502
Konečný Václav Ples 254a,254r 515,516
Koníř Václav Máslojedy 160a 325
Koníř Václav Piletice 385a 779
Kopecká Anna Mezilečí 217a 439
Kopecký Tobiáš Čistěves 165r 336
Kopecký Václav Čistěves 166a 337
Kopecký Jiřík Máslojedy 157a,158r,159a 319,322,323
Kopecký Kryštof Máslojedy 464r 938
Korbl Petr Klenice 483a 975
Kordina Jan Brzice 206a 417
Korečka Mikuláš Sendražice 104a,462a 211,933
Kosina Matěj Holohlavy 32r 68
Kosina Mikuláš Hořiněves 180a 365
Kosina Jiřík Hořiněves 459r 928
Kotek Lukáš Ples 244r 496
Kotlant Mikuláš Výrava 285a 577
Kotvald Kryštof Brzice 206r 418
Kouba Jiřík Rusek 379a 767
Koutník Jan Neznášov 73a 149
Koutník Lukáš Semonice 60a,469a 123,947
Koutník Mikuláš Sendražice 462r 934
Kovář Ondřej Černilov 301a 609
Kovář Tomáš Jasenná 266r,470a 540,949
Kovář Petr Žiželeves 186a 377
Koza Mikuláš Rodov 461r 932
Koza Adam Sendražice 107a 217
Koza Petr Sendražice 109r 222
Koza Jiřík Sendražice 462r 934
Kozina Václav Sovětice 463a 935
Kožábek Jan Sendražice 462r 934
Koželuh Jakub Rožnov 81a 165
Kožešník Matěj Semonice 469a  947
Krabeš Jan Újezdec 363a 735
Král Adam Hubíles 476a 961
Král Blažek Jasenná 470a 949
Král Jiřík Lejšovka 478a 965
Králů Jan Brzice 208a 421
Krám Šimon Černilov 301r 610
Kramář Jiřík Maršov u Úpice 225r 456
Krátký Jan Smržov 477r 964
Kratochvíl Jan Rozběřice 197a 399
Kraus Matouš Divec 321r 652
Krčmář Adam Čistěves 465a 939
Krčmář Vavřinec Semonice 60a 123
Krejcar Matouš Černilov 474r 958
Krejcar Adam Černilov 299r 606
Krejčí Pavel Piletice 481a 971
Krejčí Václav Ples 253r 514
Krejzar Martin Jasenná 269a 545
Krejzlar Michal Smržov 347r 704
Kremera Martin Sendražice 102a,462a 207,933
Kroub Lukáš Librantice 472a 953
Kroub Ondřej Výrava 471r 952
Kroupa Jiřík Holohlavy 31r 66
Kroupa Václav Rodov 461r 932
Kroupa Jiřík Rodov 461r 932
Kroupa Jiřík Rožnov 78r 160
Kroupa Jan Semonice 469a  947
Kroupa Václav Žiželeves 185a 375
Krtička Matěj Libřice 94r 192
Krůpa Václav Čistěves 465a 939
Krušina Martin Máslojedy 156a,464r 317,938
Kryl Petr Černilov 474r 958
Kryl Martin Jasenná 265a 537
Kryl Jakub Jasenná 470a 949
Kryl Jan Libřice 94a 191
Kryle Vít Lejšovka 355r,478a 720,965
Kryle Jan Lejšovka 478a 965
Kryštof Jiřík Černilov 292r 592
Kryštof Hanz Černilov 293a 593
Kryštof Jan Černilov 473r 956
Kryštof Jan Habřina 466a 941
Kryštof Jiřík Libníkovice 316r 642
Kryštofová Dorota Číbuz 476a 961
Kryštofů Jan Rožnov 79a,81a,82r 161,165,168
Kříž Jan Bukovina 368r 746
Kříž Jiřík Ples 243r 494
Kříž Jíra Rusek 480r 970
Křovský Jan Jasenná 274r 556
Kuba Diviš Rozběřice 198a 401
Kuba Mikuláš Rozběřice 483r 975
Kuba Pavel Svinary 388r 786
Kubíček Adam Neznášov 71a 145
Kubík Jiřík Maňovice 482a 973
Kubka Mikuláš Bukovina 368a,475r 745,960
Kubka Václav Holohlavy 35r 74
Kučera Jan Brzice 206a 417
Kučera Mikuláš Libřice 471a 951
Kučera Václav Malé Smiřičky 24a 51
Kučera Mikuláš Ples 244a 495
Kučera Jan Račice 127a 257
Kučera Václav Výrava 283r 574
Kučera Jiřík Výrava 472a 953
Kudyvejs Pavel Újezdec 362r 734
Kudyvejs Jan Újezdec 363r 736
Kuchmistr Jan Smiřice 9r,14r 24,32
Kulhánek Martin Hořiněves 179r 364
Kulhánek Mikuláš Máslojedy 155r 316
Kulhánek Tobiáš Ples 252r 512
Kulhánek Václav Výrava 285r 578
Kulhavý Jan Benátky 88a 179
Kulič Jan Rtyně 468a 945
Kumpar Pavel Habřina 466a 941
Kunc Ondřej Semonice 62r 128
Kunc Václav Semonice 469a  947
Kusý Jan Lípa 173a 351
Kutych Jarolým Hubíles 476a 961
Kutych Jakub Újezdec 475a 959
Kutých Jeroným Újezdec 475a 959
Kužel Václav Černilov 301a 611
Kužel Martin Ples 252a 511
Kvasnička Pavel Malé Smiřičky 22r 48
Kverka Jan Hořiněves 459r 928
Kyncl Pavel Jasenná 265r 538
Kyndl Jan Jasenná 267a 541
Kyndl Kryštof Jasenná 270r,470r 548,950
Kyndl Mikuláš Jasenná 470r 950
Lader Adam Lejšovka 359a 727
Lader Adam Smržov 348r 706
Lejp Jan Jasenná 270r 548
Lejpa Petr Jasenná 266r 540
Lejsek Jan Brzice 208a 421
Lejšnar Martin Libřice 93r,94r 190,192
Lencman Adam Habřina 134r 272
Lešner Jan Libřice 95a 193
Lhota Jiřík Maňovice 404r 818
Lhotský Petr Hustířany 148r,149a,151r 302,303,308
Lhotský Pavel Lužany 141a 287
Líbal Václav Jasenná 270a 547
Líbal Ondřej Jasenná 273r 554
Ličko Jakub Rodov 116a 235
Lipský Matěj Hořiněves 178a 361
Lišovský Havel Bukovina 475r 960
Lochman Václav Černilov 297a,302a 601,613
Lochman Adam Černilov 473a 955
Lochman Lukáš Libřice 93a,99a 189,201
Lochman Václav Výrava 280a 567
Lorenc Adam Librantice 311r 632
Lorenc Lukáš Librantice 472a 953
Loukart Daniel Smiřice 9r 24
Loukhart Jan Malé Smiřičky 22a,25a 47,53
Ludr Jakub Mezilečí 214a 433
Lukáš Jan Piletice 481a 971
Lumenda Jan Skalice 342r 694
Lusk Lukáš Piletice 481a 971
Lýse Matouš Svinary 389a 787
Lysý Martin Rožnov 80r 164
Lysý Václav Vlkov 477a 963
Macek Lukáš Výrava 282r 572
Mačatka Václav Brzice 208a 421
Maděra Tobiáš Jasenná 272r 552
Macháň Jiřík Habřina 133a,136r 269,276
Macháň Pavel Habřina 133r,466a 270,941
Macháň Mikuláš Habřina 135a 273
Machek Jan Skalice 341r 692
Machek Václav Skalice 342a,476r 693,962
Makalous Jan Ples 256a 519
Makota Adam Čistěves 465a 939
Malina Václav Librantice 307a 623
Malý Petr Černilov 473a 955
Malý Linhard Černožice 468r 946
Malý Jiřík Jasenná 262a 531
Malý Pavel Librantice 307r 624
Malý Václav Librantice 311a,312a 631,633
Malý Michal Librantice 472r 954
Malý Petr Mezilečí 217a 439
Malý Petr Račice 121a 245
Malý Jiřík Výrava 284a 575
Mamovský Mikuláš Žiželeves 481r 972
Marák Jan Piletice 481a 971
Marek Václav Rodov 115r 234
Marek Jan Smiřice 9a 23
Marek Jan Vlkov 237a 479
Mareš Viktorin Výrava 281r 570
Mareš Samuel Výrava 471r 952
Marha Václav Černožice 45a 93
Marha Václav Smržov 352a 713
Marková Kateřina Mezilečí 217a 439
Marků Martin Jasenná 272a 551
Marolý Jan B. Černilov 473a 955
Marštalka Jan Bukovina 369r 748
Maršů Petr Výrava 471r 952
Martin Jiřík Lužany 140r 286
Martinec Martin Jasenná 264r,274r 536,556
Martinek Václav Malé Jeřičky 193a 391
Martínek Václav Habřina 459a 927
Maryška Pavel Hubíles 333r 676
Maryška Jan Smržov 477r 964
Maťák Jiřík Mezilečí 215a,218r 435,442
Maťák Jiřík Skalice 339a,340a,476r 687,689,962
Matějíček Václav Holohlavy 29a,460r 61,930
Matouš Jan Jasenná 273r,470r 554,950
Matouš Martin Skalička 375r 760
Matoušek Jiřík Malé Smiřičky 24a 51
Matoušková Dorota Hořiněves 459r 928
Matuška Jeroným Librantice 308a 625
Matyáš Václav Žiželeves 186a 377
Matys Jan Habřina 466a 941
Matys Adam Vlkov 477a 963
Maxinský Jan Ples 246r 500
Medek Martin Černilov 301r 610
Meier Pavel Jasenná 271r 550
Mejsnar Jan Divec 323r 656
Meloun Václav Černožice 48a,56a 99,115
Mencl Matouš Brzice 207r 420
Mertlík Pavel Mezilečí 215r 436
Mezlecká Kateřina Černilov 302a 613
Mezlecký Petr Smiřice 8a 21
Mičko Adam Smiřice 7a 19
Michálek Jakub Holohlavy 34r,461a 72,931
Michálek Jiřík Skalice 338r 686
Michek Jan Jasenná 268r 544
Michek Mikuláš Jasenná 470a 949
Michka Jan Jasenná 263r 534
Mikulanda Jan Smiřice 14r 32
Mikulášek Jan Habřina 459a 927
Mikulášek Václav Sendražice 107r,110r 218,224
Mikulášek Jan Sendražice 462r 934
Mikulášů Petr Habřinka 396r 802
Mikulášů Jiřík Librantice 308r,312a 626,633
Mikulášů Petr Račice 464a 937
Milzánek Martin Račice 458r 926
Mitisek Petr Lužany 466r 942
Mládek Jakub Piletice 385a 779
Mladý Václav Skalice 476r 962
Mlejnek Matěj Brzice 203a 411
Mlynář Kryštof Boháňka 401a 811
Modrý Jan Mezilečí 217a 439
Modrý Pavel Sendražice 105a,110r 213,224
Modrý Václav Skalice 339r 688
Modrý Jan Vlkov 237r 480
Mokos Martin Holohlavy 460r 930
Morávek Martin Černilov 296a 599
Morávek Jan Lípa 172r 350
Morávek Václav Lužany 143a 291
Motavousek Sendražice 462a 933
Mozlecký Petr Smržov 347r,348a 704,705
Mrákota Jan Hořiněves 179a 363
Mrákota Vávra Jasenná 269r,470a 546,949
Mrákota Ondřej Ples 252r 512
Mrákota Jan Ples 257a 521
Mrdek Václav Svinary 388r 786
Mrdek Jan Svinary 389r,394r 788,798
Mrdek Matěj Svinary 390a 789
Mrdlo Martin Smiřice 9a,12r 23,28
Mrkos Tobiáš Holohlavy 29r 62
Muhal Blažek Smržov 477r 964
Myslivec Pavel Žiželeves 189r 384
Nedobyl Václav Hořiněves 459r 928
Nejman Jiřík H. Černilov 297r,302a 602,613
Nejman Eliáš Černilov 474r 958
Nejman Adam Černilov 473r 956
Nejman Jan Divec 323a 655
Nejmon Matouš Žiželeves 188a 381
Němeček Jan Žiželeves 481r 972
Neuman Adam Lejšovka 355a,478a 719,965
Nopašický Jiřík Skalička 480a 969
Nosek Jan Lípa 172r 350
Nováček Jiřík Vlkov 477a 963
Nováčková Kateřina Černožice 468r 946
Novák Martin Benátky 87a 177
Novohradský Martin Smiřice 12a,16a,36r 27,35,76
Novotná Vanda Sendražice 462a 933
Novotný Jan Benátky 86r 176
Novotný Jíra Habřina 459a 927
Novotný Martin Hustířany 149r 304
Novotný Mates Libřice 471a 951
Novotný Pavel Sendražice 103r,110r 210,224
Novotný Jan Vlkov 232a 469
Novotný Jakub Výrava 286r 580
Novotný Tobiáš Žiželeves 187r 380
Nýmon Adam Jasenná 470a 949
Ouštecký Daniel Račice 126r 256
Pacalt Jan Černilov 295a 597
Pacalt Martin Černilov 299r,302a 606,613
Pacalt Matouš Černilov 473r 956
Pacalt Pavel Jasenná 470r 950
Pacalt Jiřík Svinary 389a,394r 787,798
Pacelt Tobiáš Ples 248a 503
Paděra Jan Žiželeves 185r 376
Pamánek Jan Librantice 310a 629
Pařízek Jiřík Librantice 309a 627
Pařízek Jan Rodov 114a,117a 231,237
Pašok Jíra Ples 469r 948
Pátek Jan Libřice 471a 951
Pátek Pavel Skalice 476r 962
Pátek Matěj Smržov 349a,352a 707,713
Pátek Adam Vlkov 236a 477
Pátková Marta Ples 247a 501
Patočka Jan Čistěves 164r 334
Patriarcha Jiřík Librantice 312a 633
Patriarcha Petr Svinary 389r,394r 788,798
Paur Jan Libřice 97a 197
Paura Pavel Libřice 92a,471a 187,951
Pauz Jiřík Žiželeves 188a 381
Pavelka Šimon Benátky 465r 940
Pavelka Václav Ples 469r 948
Pavelka Václav Sovětice 463a 935
Pavlásek Martin Malé Smiřičky 23r 50
Pavlů Mikuláš Jasenná 470a 949
Pavlů Ondra Rožnov 79a 161
Pavlů Jakub Rožnov 467r 944
Pavlů Tobiáš Skalička 480a 969
Pecen Matěj Benátky 87r 178
Pecen Jan Benátky 465r 940
Pecen Jiřík Máslojedy 156a,464r 317,938
Pechan Václav Jasenná 270r 548
Pechovský Václav Hustířany 467a 943
Pekárek Jan Benátky 86a,89a 175,181
Pekárek Jan Piletice 384a 777
Pelec Jan Černilov 474a 957
Peliš Tomáš Holohlavy 33r 70
Perný Matěj Výrava 284a 575
Pes Tomáš Černilov 474a 957
Petera Adam Holohlavy 35a 73
Petr Matyáš Malé Jeřičky 193a 391
Petráček Jakub Habřina 136r 276
Petrášek Vít Skalice 476r 962
Petroň Jiřík Rtyně 468a 945
Petrů Jan Jasenná 470a 949
Petrů Pavel Žiželeves 187a 379
Pilc Tomáš Černilov 296a,302a 599,613
Pilc Matouš Libřice 97a 197
Piletický Jiřík Brzice 208a 421
Piskáček Václav Boháňka 401a 811
Pišek Martin Habřina 466a 941
Pišek Jan Holohlavy 461a 931
Pitr Martin Malé Smiřičky 23a,25r 49,54
Pláteník Andrej Račice 458r 926
Plec Martin Libřice 471a 951
Plhal Jan Ples 253a 513
Pobučík Jan Černožice 468r 946
Podaný Adam Malé Smiřičky 21r 46
Podolník Jan Librantice 472r 954
Poduška Jan Divec 473a 955
Poduška Jakub Jasenná 266a 539
Podzimek Jan Čistěves 166a 337
Podzimek Jan Lužany 143a 291
Podzimek Václav Malé Smiřičky 23a 49
Podzimek Pavel Ples 249r 506
Podzimek Jiřík Rozběřice 197r 400
Podzimek Pavel Rozběřice 197r 400
Pokorný Mikuláš Rtyně 66a 135
Poláček Pavel Lejšovka 357r 724
Polák Ondřej Klenice 483a 975
Polák Jiřík Klenice 483a 975
Polák Havel Klenice 483a 975
Polák Ondřej Maňovice 404a 817
Polák Jiřík Piletice 481a 971
Polák Matěj Sendražice 109r 222
Polický Lukáš Holohlavy 33a 69
Potměšil Pavel Neznášov 71r,74r 146,152
Povstal Jan Vlkov 477a 963
Prachař Mikuláš Malé Jeřičky 194r 394
Prašeda Jiřík Sendražice 462a 933
Prašenda Jiřík Lužany 143a 291
Pražák Jan Máslojedy 158a 321
Pražák Jiřík Sendražice 462r 934
Prind Tomáš Černilov 473r 956
Prokeš Jan Černilov 293a,473r 593,956
Prokeš Adam Černilov 295r 598
Prokeš Šimon Librantice 472a 953
Prokeš Mikuláš Lípa 171r 348
Prokeš Jan Lípa 172a 349
Prokop Jan Brzice 203r 412
Propílek Jan Hořiněves 179a 363
Provazník Lukáš Černilov 293r 594
Provazník Šimon Černilov 298r 604
Provazník Jiřík Černilov 301r 610
Přerovský Tobiáš Čáslavky 53r 110
Příhoda Václav Smiřice 9r,14r,31a 24,32,65
Psotnička Václav Semonice 62a 127
Pták Martin Libřice 96r 196
Pulda Matěj Klenice 483a 975
Pultar Jan Bukovina 475r 960
Pultar Pavel Divec 321a 651
Pultar Mikuláš Hubíles 333a,334a,476a 675,677,961
Pulter Pavel Libřice 95r 194
Pultr Tomáš Divec 323r 656
Pur Václav Ples 243a 493
Půr Adam Ples 469r 948
Purkrabic Jiřík Žiželeves 481r 972
Rada Václav Žiželeves 185a 375
Raus Jan Rodov 115a,117a 233,237
Rejdák Jakub Brzice 203r 412
Rejchl Jan Skalice 340r,476r 690,962
Rejchl Václav Skalice 476r 962
Rezek Tobiáš Čáslavky 54a 111
Rezek Petr Černožice 46a,468r 95,946
Rezek Tobiáš Černožice 468r 946
Rezek Václav Neznášov 72a,73a 147,149
Rezek Šimon Semonice 61a 125
Rezek Václav Vlkov 233a 471
Rezek Pavel Vlkov 477a 963
Rouš Petr Račice 458a 925
Rožnovský Mikuláš Lejšovka 478a 965
Rubin Jakub Doubrava 482r 974
Runkas Matěj Librantice 306r 622
Runkas Jakub Mezilečí 217a 439
Rusecký Jan Skalice 340r 690
Rybička Martin Újezdec 475a 959
Rýdl Jan Černožice 31a,47a,48r,49a,54a 65,97,100,101,111
Rýhl Pavel Bukovina 475r 960
Rychtář Jiřík Jasenná 470r 950
Rychtář Adam Račice 463r 936
Rýnský Matěj Smiřice 8r 22
Ředický Jan Jasenná 470r 950
Řeháčková Zuzana Račice 458a 925
Řeháčková Anna Račice 458r 926
Řeháčková Dorota Vlkov 237r 480
Řehák Jan Čáslavky 54r,56a 112,115
Řehák Jan Číbuz 328r,476a 666,961
Řehák Jiřik Divec 473a 955
Řehák Bartoš Hořiněves 178a 361
Řehák Petr Hořiněves 459r 928
Řehák Jan Hustířany 148r 302
Řehák Hustířany 467a 943
Řehák Štěpán Ples 246a 499
Řehák Havel Ples 469r 948
Řehák Jan Račice 463r 936
Řehák Lukáš Vlkov 231r 468
Řehák Tobiáš Vlkov 235a 475
Řejslík Pavel Libřice 471a 951
Řezáč Jiřík Jasenná 272a 551
Řeznik Kryštof Smiřice 13a 29
Říha Jan Hořiněves 177a 359
Říha Adam Hubíles 476a 961
Říha Adam Malé Smiřičky 22r,37a 48,77
Říha Jeroným Skalice 476r 962
Říha Lukáš Újezdec 362r,475a 734,959
Říha Jan Vlkov 238a 481
Říha Tobiáš Výrava 280a 567
Říha Pavel Výrava 471r 952
Řihů Jan Smržov 477r 964
Sádka Matěj Výrava 472a 953
Sadovský Václav Benátky 88a 179
Sahar Linhart Žiželeves 481r 972
Saks Michal Újezdec 362a 733
Salosa Michal Holohlavy 31a 65
Sameček Duchoslav Vlkov 235r 476
Sap Michal Smržov 347r,348a 704,705
Sázecký Adam Černilov 473a 955
Sedláček Josef Holohlavy 38a 79
Sedláček Jiřík Rusek 480r 970
Sedláčková Dorota Habřina 466a 941
Sedlák Jan Skalice 476r 962
Sedlák Jiřík Svinary 389r,394r 788,798
Sehnoutka Adam Holohlavy 29r 62
Sehnoutka Jan Sendražice 109a 221
Sehnoutka Václav Smiřice 13a 29
Semmka Dorota Boháňka 401a 811
Severa Jan Ples 252a 511
Severa Jiřík Ples 252r 512
Sežral Petr Sendražice 108r 220
Shejbal Václav Rtyně 67a,468a 137,945
Shejbal Jiřík Rtyně 68a,468a 139,945
Sirůček Tomáš Habřinka 397a 803
Sirůček Nikodym Holohlavy 30a 63
Skákal Pavel Neznášov 72r 148
Skála Vavřinec Vlkov 236r 478
Skalický Jan Černilov 297r,302a 602,613
Skalický Jan Libníkovice 316r,317r 642,644
Skalický Tobiáš Neznášov 71r 146
Skalický Matěj Neznášov 74r 152
Sklenář Jiřík Rozběřice 198a 401
Skop Jiřík Výrava 471r 952
Skrovný Havel Bukovina 369a 747
Skrovný Jan Číbuz 329a 667
Skrovný Mikuláš Vlkov 237a 479
Skrovný Jan Výrava 280r 568
Sládek Matěj Rožnov 467r 944
Sládek Tomáš Smiřice 7r 20
Sláma Vít Černožice 45r,56a 94,115
Sláma Václav Ples 255r 518
Sláma Jakub Račice 463r 936
Slanař Matěj Černožice 47r 98
Slavík Jan Jasenná 267r,470a 542,949
Slavík Adam Jasenná 470a 949
Slavík Jakub Smržov 349r,352a 708,713
Slezák Václav Holohlavy 37r 78
Slezák Adam Jasenná 265r 538
Slezák Jiřík Jasenná 272a 551
Slezák Valenta Jasenná 470r 950
Slezák Jan Jasenná 470r 950
Slezák Jiřík Smržov 352a 713
Smeták Jakub Máslojedy 464r 938
Smotlaka Jan Rtyně 67r,468a 138,945
Smotlaka Matouš Vlkov 234a 473
Smotlaka Ondřej Vlkov 477a 963
Sněženský Adam Černilov 292r 592
Sochor Michal Černilov 298a 603
Souček Lukáš Bukovina 367r,371a 744,751
Souček Matěj Rozběřice 197r 400
Sovák Jan Boháňka 482r 974
Sovák Jiřík Malé Smiřičky 22a 47
Sovák Adam Malé Smiřičky 23r 50
Sovák Václav Máslojedy 464r 938
Sovák Marek Skalička 375a,376r 759,762
Spánková Alžběta Rusek 480r 970
Srdce Kryštof Černilov 300a,301a,474r 607,611,958
Srkal Petr Semonice 59a,469a 121,947
Srkal Matěj Semonice 61a 125
Stach Mikuláš Semonice 61r 126
Staněk Tomáš Vlkov 234r 474
Stanislav Jan Boháňka 482r 974
Stehlík Jan Hořiněves 183a 371
Stejskal Václav Hořiněves 459r 928
Stracovský Tobiáš Svinary 391r 792
Straka Jan Malé Smiřičky 21a,25a 45,53
Strakonický Jan Lejšovka 359a 727
Strakonický Jan Smiřice 9a,17a 23,37
Stránský Adam Holohlavy 460r 930
Stránský Václav Lípa 171r 348
Strýček Eliáš Maňovice 404a,482a 817,973
Strýček Václav Žiželeves 481r 972
Stříbrný Václav Piletice 481a 971
Stupka Matěj Mezilečí 216a 437
Stýlková Magdaléna Libřice 471a 951
Suchánek Václav Habřina 132a,466a 267,941
Suchánek Jan Habřina 132a,466a 267,941
Suchánek Mikuláš Habřina 134r 272
Suchánek Zikmund Hořiněves 178r 362
Suchánek Jan Sovětice 463a 935
Suchánek Adam Vlkov 238r 482
Suchánková Anna Habřina 136a 275
Svaták Adam Rožnov 467r 944
Svatoš Václav Žiželeves 187r 380
Svíčka Adam Neznášov 74r 152
Svoboda Jiřík Bukovina 475r 960
Svoboda Tobiáš Mezilečí 214r 434
Svoboda Adam Mezilečí 216r 438
Svobodka Anna Proruby 221r 448
Sychrovský Tobiáš Vlkov 235r 476
Syrovátko Mikuláš Jasenná 264r,470a 536,949
Syrový Václav Máslojedy 464r 938
Šafář Martin Černilov 474r 958
Šafář Jiřík Hořiněves 181a 367
Šafář Adam Lípa 173a 351
Šafář Jan Lípa 173a 935
Šafář Matouš Neznášov 73r 150
Šafránek Václav Výrava 279r 566
Šambera Jakub Máslojedy 158a 321
Šandera Mikuláš Hustířany 149r 304
Šandera Jiřík Piletice 384r 778
Šandera Matěj Piletice 385a 779
Šaršoun Jan Smiřice 8a 21
Šedivec Jan Rodov 114a 231
Šedivka Jan Brzice 201a 407
Šedivka Jiřík Brzice 201r 408
Šedivý Václav Lužany 140r,466r 286,942
Šedivý Jakub Lužany 466r 942
Šedivý Jan Rodov 461r 932
Šedka Jiřík Svinary 388a,390a 785,789
Šejn Mikuláš Ples 246r 500
Šejn Tobiáš Svinary 391r 792
Šemera Jan Brzice 207a 419
Šenk Václav Ples 253r,254a 514,515
Šíc Martin Smiřice 12r 28
Šifnar Martin Ples 248a 503
Šilhavý Václav Sendražice 108a 219
Šimon Jan Librantice 307r 624
Šimon Petr Neznášov 72a 147
Šimounda Jiřík Výrava 471r 952
Šindl Martin Žiželeves 482a 973
Širalc Nikodym Holohlavy 460r 930
Širůček Tomáš Račice 464a 937
Šiša Jan Vlkov 232r,233r 470,472
Šítka Adam Máslojedy 156r 318
Šklíba Jan Ples 469r 948
Škrobar Tomáš Malšova Lhota 394r 798
Škvor Václav Benátky 465r 940
Škvrna Matěj Benátky 86a,87r,89a 175,178,181
Škvrna Jan Sendražice 462a 933
Šmidt Adam Žiželeves 188r 382
Šofr Jan Brzice 206r 418
Šolc Jan Jasenná 470r 950
Šon Václav Chloumek 407a 823
Šotola Jan Smržov 347a,352a 703,713
Špatenka Martin Mezilečí 213a,213r 431,432
Špatenka Jan Mezilečí 217a 439
Špelda Václav Ples 469r 948
Špička Václav Smiřice 7r,39r 20,82
Šprinar Matěj Lužany 141a,143a 287,291
Šprynar Jindra Jasenná 266a 539
Šprynar Václav Jasenná 264r,271a,271r 536 ,549,550
Šprynar Jiřík Jasenná 274a 555
Šrám Jiřík Černilov 300a 607
Šrám Lukáš Černilov 301a,302a 611,613
Šrám Ondřej Černilov 474r 958
Šrám Václav Hořiněves 177a 359
Šrám Tobiáš Máslojedy 156r 318
Šrám Jan Račice 121a,464a 245,937
Šrám Jan Rozběřice 197a 399
Šrámek Jan Svinary 389a 787
Šrůma Jan Máslojedy 464r 938
Štancl Martin Černilov 297a,474a 601,957
Šteklar Jan Černilov 473r 956
Šteklar Jan Ples 254r 516
Štěpán Jan Hustířany 146r 298
Štěpán Adam Jasenná 271a,470r 549,950
Štěpán Jan Ples 251a 509
Štěpánek Adam Černilov 297r,474a 602,957
Štillar Martin Žiželeves 187a 379
Štípař Mikuláš Malé Smiřičky 23r 50
Štípek Mikuláš Hustířany 147r,151r 300,308
Štros Jíra Libřice 97r 198
Šturma Jan Jasenná 274r 556
Štýpek Štěpán Hustířany 467a 943
Šulc Adam Žiželeves 481r 972
Šust Martin Holohlavy 36a,40a 75,83
Šust Jan Smržov 346r 702
Šutina Mikuláš Máslojedy 464r 938
Taraba Jan Račice 122r,126r,458a 248,256,925
Tejvar Adam Skalička 374r,480a 758,969
Teplý Jakub Ples 257a 521
Tesař Václav Čistěves 164r 334
Tesař Jan Čistěves 465a 939
Tesař Balcar Jasenná 270a 547
Tesař Jan Libřice 97r 198
Tesař Petr Rožnov 78a 159
Těšínský Matěj Chloumek 407a 823
Tkadlec Vít Hořiněves 459r 928
Tlapa Martin Brzice 203a 411
Tomáš Lukáš Jasenná 264a 535
Tomáš Pavel Semonice 469a  947
Tomášek Václav Černilov 299a 605
Tomášek Jiřík Černožice 45r,56a 94,115
Tomášů Jira Librantice 472r 954
Tomášů Jíra Rožnov 80r,82r 164,168
Tomek Václav Hořiněves 179r 364
Tomek Matěj Hořiněves 459r 928
Tomek Jan Máslojedy 160a 325
Trnka Martin Mezilečí 217a 439
Trolinský Adam Račice 464a 937
Truneček Václav Číbuz 328a 665
Truneček Jarolím Újezdec 363r,475a 736,959
Třešňáková Barbora Brzice 205a 415
Tuček Jan Jasenná 273a 553
Tůma Jan Smržov 477r 964
Turnaj Mikuláš Číbuz 328a,329a 665,667
Turnaj Mikuláš Skalice 338a,340a 685,689
Tvrdý Tomáš Račice 125a 253
Tyč Eliáš Ples 247r 502
Tylš Jan Brzice 205r 416
Tylš Matouš Mezilečí 215r 436
Uher Bartoloměj Librantice 312a 633
Ústecký Daniel Smiřice 8r 22
Uzdil Jan Rtyně 66r,468a 136,945
Vacek Jan Černilov 473r 956
Vacek Adam Černilov 474a 957
Vacek Jiřík Lužany 141r,143a 288,291
Vacek Jan Žiželeves 481r 972
Vach Petr Bukovina 475r 960
Vach Jan Černožice 468r 946
Vach Jan Lužany 140a 285
Vach Jiřík Neznášov 467r 944
Vach Martin Račice 464a 937
Vach Pavel Skalice 338a 685
Vachek Jan Černilov 294a 595
Vachek Jan Lejšovka 357a 723
Vachek Vavřinec Račice 125r,127a 254,257
Vachová Dorotka Vlkov 230r,477a 466,963
Vajman Adam Černilov 473r 956
Vajman Jakub Černilov 474a 957
Valášek Lukáš Hustířany 149a,151r 303,308
Valášek Jan Hustířany 467a 943
Valášek Mikuláš Lužany 466r 942
Valášek Matouš Neznášov 73r 150
Valášek Václav Semonice 62a,62r 127,128
Valášek Jiřík Semonice 469a  947
Valášek Jan Smiřice 11r,14r,31a 26,32,65
Valc Matouš Librantice 309r 628
Válek Jiřík Hořiněves 177r 360
Válek Petr Hořiněves 180a 365
Válek Jeroným Ples 256r 520
Valenta Adam Lejšovka 359a 727
Valtr Petr Černilov 474r 958
Vámků Matěj Lípa 173a 935
Vanclová Johana Ples 469r 948
Vančura Pavel Černilov 300r,301r 608,610
Vančura Jan Malé Smiřičky 21r 46
Vančůrková Magdaléna Černilov 474r 958
Vaněk Jan Holohlavy 32r 68
Vaňků Jan Lípa 171a 347
Vaňků Martin Račice 127a 257
Vaňour Jiřík Máslojedy 159a 323
Vanýs Jan Rozběřice 483r 975
Vávra Adam Ples 469r 948
Vávra Václav Vlkov 477a 963
Vavrouský Jakub Račice 458a 925
Vavrouška Jan Habřinka 396r 802
Vávrů Jan Mezilečí 214a 433
Vávrů Václav Mezilečí 216a 437
Vávrů Jakub Račice 463r 936
Vavřinec Adam Hořiněves 179r 364
Včelička Jan Sendražice 108r 220
Vejběra Jakub Račice 125a 253
Vejmanovský Jiřík Čistěves 165r 336
Vejroch Jan Černilov 293r 594
Vejroch Jiřík Černilov 473r 956
Vejrovský Jan Brzice 202a,204a 409,413
Velc Ondřej Výrava 282r 572
Velichovský Matěj Ples 469r 948
Venclávek Jiřík Boháňka 482r 974
Veselský Mikuláš Černilov 294r 596
Veverka Jiřík Libřice 95a 193
Veverka Jan Rodov 116a 235
Vikda Václav Habřina 135a 273
Vilík Jiřík Černilov 473a 955
Vilinger Štěpán Smiřice 8r 22
Višek Jiřík Ples 251r,256a 510,519
Vítek Václav Lužany 466r 942
Vítek Jíra Račice 458a 925
Vítů Jiřík Mezilečí 217a 439
Viznar Martin Výrava 279a 565
Vlček Petr Ples 245r 498
Vlček Jan Ples 257a 521
Vlk Jiřík Jasenná 274a,470r 555,950
Vočenáš Jan Holohlavy 461a 931
Vočenáš Mikuláš Skalice 342r 694
Vodička Jan Černožice 47r,56a 98,115
Vodička Jan Smiřice 13r 30
Vodlábek Jíra Rožnov 467r 944
Vojtěch Matěj Máslojedy 157r,159r 320,324
Vojtěch Burian Máslojedy 464r 938
Vojtěch Mikuláš Rodov 114r 232
Vojtěch Jiřík Rodov 114r 232
Vojtěch Adam Žiželeves 188r 382
Vojtěchová Dorota Rodov 115r 234
Vojtěchů Václav Čistěves 165r 336
Vojtěchů Jan Máslojedy 155a 315
Vojtěchů Tomáš Rodov 461r 932
Volák Mikuláš Lejšovka 356r 722
Volák Jeroným Ples 245r 498
Volánek Jan Brzice 206r 418
Voltr Matouš Černilov 300r 608
Voltr Jan Divec 323a 655
Voltr Jiřík Librantice 308r 626
Voltr Matouš Výrava 282a 571
Voltr Pavel Výrava 284r 576
Vondráček  – Malšova Lhota 394a 797
Vondráček Petr Sendražice 462r 934
Vostraček Matouš Skalička 375r,376r 760,762
Vostřebal Matouš Výrava 280r,281a,472a 568,569,953
Vozabl Jakub Rodov 115r 234
Vozounek Martin Račice 464a 937
Voženílek Matěj Rožnov 79a 161
Všetečka Václav Smržov 346a,347r,348a 701,704,705
Vyhnálek Eliáš Ples 250r,255a 508,517
Vyhnálek Jiřík Rodov 115a,117a 233,237
Výravský Václav Rusek 379a 767
Výravský Pavel Žiželeves 186r 378
Vyskočil Adam Sendražice 105a 213
Vytahlo Jan Žiželeves 482a 973
Záběra Adam Račice 464a 937
Zadura Petr Skalice 476r 962
Zachariáš Kryštof Libníkovice 316r 642
Zajdl Martin Brzice 202a 409
Zákravský Jakub Výrava 281r 570
Zákravský Lukáš Výrava 283r 574
Zámečník Jakub Smiřice 11a 25
Záveský Bartoloměj Lípa 171r 348
Zbrojník Matěj Máslojedy 160a 325
Zdarková Kateřina Semonice 469a  947
Zdeněk Jiřík Újezdec 475a 959
Zderaský Jan Boháňka 400a 809
Zderazský Jan Ples 251r 510
Zelený Jan Jasenná 262r,263r 532,534
Zich Jan Čistěves 165a 335
Zich Václav Čistěves 465a 939
Zich Václav Ples 250a 507
Zich Tobiáš Ples 253a 513
Zikmundů Jan Lužany 466r 942
Zilvar Jakub Černilov 296a,474a 599,957
Zilvar Ondřej Librantice 308a 625
Zilvar Jan Librantice 472r 954
Zilvar Pavel Smržov 347r,348a,349a,352a 704,705,707,713
Zirků Pavel Lejšovka 478a 965
Zitka Václav Holohlavy 35r 74
Zlha Jiřík Černilov 473r 956
Zmrhal Tobiáš Skalička 374a 757
Zoldan Adam Hustířany 467a 943
Zolman Jan Semonice 60r 124
Zolman Adam Vlkov 233r 472
Zounar Jakub Skalička 375a,376r 759,762
Zralka Václav Rožnov 81a 165
Zralka Adam Semonice 60r 124
Zumpaský Jan Hustířany 467a 943
Zvolský Jan Černilov 298r,474a 604,957
Zvoneš Josef Malé Jeřičky 194r 394
Zvoník Kryštof Holohlavy 35a 73
Žežulka Jan Malé Jeřičky 193r,194r 392,394
Žežulka Jiřík Ples 250r,251a 508,509
Žoldán Václav Rodov 116a 235

Věcný rejstřík – dvory,mlýny,kostely,bažantice,chalupy,grunty,lesy aj.:

 
věc obec strana  číslo snímku – odkaz
bažantice, revíry 3r,17a,487r,488a 12,37,984,985
cihelna 3r,486r 12,982
dvůr Zámecký Smiřice 3a,420a,420r 11,849,850
dvůr Žiželevský Žíželeves 3a,426a,426r 11,861,862
dvůr Holohlavský Holohlavy 3a,421a,421r 11,851,852
dvůr Hořiněvský Hořiněves 3a,425a,425r 11,859,860
dvůr Libníkovický Libníkovice 3a,430r,431a 11,870,871
dvůr Lipský Lípa 3a,427a,427r 11,863,864
dvůr Neznašovský Neznášov 3a,423a,423r 11,855,856
dvůr Pleský Ples 3a,428r,429a 11,866,867
dvůr Rodovský Rodov 3a,424a,424r 11,857,858
dvůr Rozběřický Rozběřice 3a,428a 11,865
dvůr Rusecký Rusek 3a,429r 11,868
dvůr Svinárský Svinary 3a,430a 11,869
dvůr Šlukendorfský 3a,431r 11,872
dvůr Zderazký Zderaz 3a,422a,422r 11,853,854
grunt A. Bukova Bukovina 367a 743
grunt A. Neumana Lejšovka 355a 719
grunt A. Sněženského Černilov 292r 592
grunt A. Šítky Máslojedy 156r 318
grunt Axlerovský Černilov 292a 591
grunt Binarovský Černilov 294r 596
grunt H. Bizy Libřice 96a 195
grunt H. Skrovného Bukovina 369a 747
grunt J. Bílka Čáslavky 54r 112
grunt J. Bizy Libřice 96a 195
grunt J. Haudkovského Černilov 300a 607
grunt J. Horáka Libřice 97r 198
grunt J. Kaliberského Račice 120r 244
grunt J. Klauze Jasenná 266a 539
grunt J. Kučery Račice 127a 257
grunt J. Matouše Jasenná 273r 554
grunt J. Michka Jasenná 263r 534
grunt J. Novotného Vlkov 232a 469
grunt J. Rejchle Skalice 340r 690
grunt J. Šedivce Rodov 114a 231
grunt J. Vlka Jasenná 274a 555
grunt Janoušovský Bukovina 368r 746
grunt K. Dvorského Holohlavy 30r 64
grunt K. Dvorského Sendražice 102a 207
grunt Kazuklovský Černilov 299r 606
grunt Kozákovský Smržov 374a 703
grunt Kutychlovský Hubíles 333r 676
grunt M. Angela Černilov 298r 604
grunt M. Blaška Smržov 350a 709
grunt M. Groška Vlkov 231a 467
grunt M. Hynka Jasenná 263a 533
grunt M. Korečka Sendražice 104a 211
grunt M. Krejzara Jasenná 269a 545
grunt M. Kubky Bukovina 368a 745
grunt M. Lýseho Svinary 389a 787
grunt M. Petra Malé Jeřičky 193a 391
grunt Mlčkovský Újezdec 363a 735
grunt P. Holce Habřina 132r 268
grunt P. Paura Libřice 92a 187
grunt P. Pultary Divec 321a 651
grunt P. Rezka Černožice 46a 95
grunt P. Vančury Černilov 300r 608
grunt po T. Kovářovi Jasenná 266r 540
grunt S. Hampla Výrava 284r 576
grunt Slavíkovský Ples 248r 504
grunt Stainkovský Černožice 49a 101
grunt Syrovátkovský Jasenná 264a 535
grunt T. Hanzlíčka Piletice 384r 778
grunt T. Maděry Jasenná 272r 552
grunt V. Bahny Habřina 134a 271
grunt V. Birky Výrava 279a 565
grunt V. Hejcmana Černilov 301a 609
grunt V. Huška Vlkov 230r 466
grunt V. Jasenského Račice 122a 247
grunt V. Kryle Lejšovka 355r 720
grunt V. Martinka Malé Jeřičky 193a 391
grunt V. Mikuláška Sendražice 107r 218
grunt V. Mrákoty Jasenná 269r 546
grunt V. Vikdy Habřina 135a 273
grunt Venclovský Ples 244r 496
chalupa A. Haka Račice 122a 247
chalupa A. Kopecké Mezilečí 217a 439
chalupa A. Sováka Malé Smiřičky 23r 50
chalupa A. Svíčky Neznášov 74r 152
chalupa A. Šafáře Lípa 173a 351
chalupa B. Černušky Malé Smiřičky 24a 51
chalupa B. Uhery Librantice 312a 633
chalupa Bakšová Ples 253a 513
chalupa E. Buty Černilov 301a 611
chalupa F. Krause Divec 322r 654
chalupa Hladovská Ples 252a 511
chalupa J. Balcara Holohlavy 38a 79
chalupa J. Beka Libřice 97r 198
chalupa J. Čemčického Divec 323r 656
chalupa J. Doleního Mezilečí 217a 439
chalupa J. Duchoslava Sendražice 109r 222
chalupa J. Felkla Habřina 136r 276
chalupa J. Chmelíka Habřina 136r 276
chalupa J. Chyby Lejšovka 357r 724
chalupa J. Jiráska Brzice 208a 421
chalupa J. Jirky Holohlavy 38a 79
chalupa J. Kejzlera Máslojedy 160a 325
chalupa J. Králů Brzice 208a 421
chalupa J. Křovského Jasenná 274r 556
chalupa J. Kulhavého Benátky 88a 179
chalupa J. Lejsky Brzice 208a 421
chalupa J. Lumendy Skalice 342r 694
chalupa J. Macháně Habřina 136r 276
chalupa J. Matouška Malé Smiřičky 24a 51
chalupa J. Mejsnara Divec 323r 656
chalupa J. Mikuláše Librantice 312a 633
chalupa J. Mládka Piletice 385a 779
chalupa J. Modrého Mezilečí 217a 439
chalupa J. Mrákoty Ples 257a 521
chalupa J. Patriarchy Librantice 312a 633
chalupa J. Petráčka Habřina 136r 276
chalupa J. Piletického Brzice 208a 421
chalupa J. Provazníka Černilov 301r 610
chalupa J. Runkase Mezilečí 217a 439
chalupa J. Řeháka Hustířany 148r 302
chalupa J. Sedláčka Holohlavy 38a 79
chalupa J. Sehnoutky Sendražice 109a 221
chalupa J. Skrovného Číbuz 329a 667
chalupa J. Špatenky Mezilečí 217a 439
chalupa J. Štrose Libřice 97r 198
chalupa J. Šturmy Jasenná 274r 556
chalupa J. Teplého Ples 257a 521
chalupa J. Tesaře Libřice 97r 198
chalupa J. Tomka Máslojedy 160a 325
chalupa J. Vacka Lužany 141r 288
chalupa J. Vítů Mezilečí 217a 439
chalupa J. Vlčka Ples 257a 521
chalupa J. Vodičky Smiřice 13r 30
chalupa K. Bitnara Brzice 208a 421
chalupa K. Markové Mezilečí 217a 439
chalupa K. Srdce Černilov 301a 611
chalupa L. Šráma Černilov 301a 611
chalupa M. Antoše Mezilečí 217a 439
chalupa M. Bednáře Mezilečí 217a 439
chalupa M. Březiny Malé Smiřičky 24a 51
chalupa M. Havrdy Čistěves 166r 338
chalupa M. Hofmana Brzice 208a 421
chalupa M. Chyby Mezilečí 217a 439
chalupa M. Kačeny Sendražice 109a 221
chalupa M. Kašpara Jasenná 274r 556
chalupa M. Martince Jasenná 274r 556
chalupa M. Matouše Skalička 375r 760
chalupa M. Medka Černilov 301r 610
chalupa M. Poláka Sendražice 109r 222
chalupa M. Skalického Neznášov 74r 152
chalupa M. Trnky Mezilečí 217a 439
chalupa M. Vočenáše Skalice 342r 694
chalupa M. Zbrojníka Máslojedy 160a 325
chalupa Mračka Ples 256r 520
chalupa Nadvornička Žiželeves 187r 380
chalupa P. Bízy Jasenná 274r 556
chalupa P. Kozy Sendražice 109r 222
chalupa P. Malého Mezilečí 217a 439
chalupa Purovská Ples 255r 518
chalupa Runkavská Proruby 221a 447
chalupa Š. Krámy Černilov 301r 610
chalupa U. Prokopa Habřina 136r 276
chalupa V. Dušty Hustířany 150a 305
chalupa V. Hepnara Mezilečí 217a 439
chalupa V. Holečka Hubíles 334r 678
chalupa V. Hrubého Čistěves 166r 338
chalupa V. Hvonše Černilov 301a 611
chalupa V. Chvalinského Sendražice 109r 222
chalupa V. Jičínského Brzice 208a 421
chalupa V. Koniře Máslojedy 160a 325
chalupa V. Kubky Holohlavy 37r 78
chalupa V. Kučery Malé Smiřičky 24a 51
chalupa V. Kužely Černilov 301a 611
chalupa V. Mačatky Brzice 208a 421
chalupa V. Malého Librantice 312a 633
chalupa V. Sadovského Benátky 88a 179
chalupa V. Slezáka Holohlavy 37r 78
chalupa V. Šenka Ples 253r 514
chalupa Valentovská Ples 255a 517
chalupa Valšovská Ples 255a 517
chalupy Šicovi Smiřice 13r 30
chmelnice 3r,17a,487a 12,37,983
chulupa J. Jakla Ples 257a 521
kostel Jana Křtitele Holohlavy 3r,444a,444r 12,897,898
kostel Nanebevzetí Panny Marie Habřina 3r,448a 12,905
kostel sv. Jiljí, zan. Ples 3r,449a 12,907
kostel sv. Jiří Jasenná 3r,446a 12,901
kostel sv. Markéty Semonice 3r,448r 12,906
kostel sv. Michala Libřice 3r,449r,450a 12,908,909
kostel sv. Mikuláše Žíželeves 3r,447r 12,904
kostel sv. Prokopa Hořiněves 3r,447a 12,903
kostel sv. Stanislava Sendražice 3r,446r 12,902
kostel sv. Štěpána Černilov 3r,445r 12,900
kostel sv. Václava Číbuz 3r,445a 12,899
kostel sv. Václava Chloumek 3r,448a 12,905
kovárna Lípa 174a 353
kovárna Ples 254r 516
kovárna Žiželeves 189r 384
krám masny Lípa 174a 353
krám řeznický Brzice 209a 423
krám řeznický Číbuz 330a 669
krám řeznický Hořiněves 182r 370
krám řeznický Jasenná 275r 558
krám řeznický Librantice 313a 635
krám řeznický Ples 258r 524
krám řeznický Výrava 288r 584
krčma Brzice 209r 424
krčma Černilov 302r 614
krčma Číbuz 330a 669
krčma Divec 325a 659
krčma Jasenná 275r 558
krčma Librantice 313a 635
krčma Maršov u Úpice 227a 459
krčma Mezilečí 218r 442
krčma Ples 258r 524
krčma Smržov 352r 714
krčmy Mezilečí 216r 438
les Dehetník Svinary/Divec 441r 892
les Hluboký 440r 890
les Lipský 441a 891
les Lískovec Rodov 441r,442a 892,893
les Lužanský Lužany 440r 890
les Matraník 442a 893
les Na Tetřevých 440r 890
les Ouliště Divec/Černilov 441a,441r 891,892
les pod Doubravou Bukovina 440a 889
les pod Kolmanou 442a 893
les Rasošský Ples/Lejšovka/Smržov 441a 891
les Roznaský 440r,441a 890,891
les Svíb Čistěves 441a 891
les Svinarský Svinary 441r 892
les U Příčnice Maršov 442a 893
les V Zahájích Račice 442r 894
les Vlčec 440a 889
les Vražba Habřina 440r 890
les Záduší Rtyně 440a 889
lom kamene viz též kamenolom 3r,486r 12,982
mlýn Černožický Černožice 3a,433r 11,876
mlýn Lužanský Lužany 3a,434a 11,877
mlýn Pleský Ples 3a,434a 11,877
mlýn Podhradný 3a,435a 11,879
mlýn Smiřický Smiřice 3a,433a 11,875
mlýn Trotinský Trotina 3a,435r 11,880
mlýn Zderazký Zderaz 3a,436a 11,881
mlýn Žďárského Brzice 207a 419
mlýn Račický Račice nad Trotinou 3a,434r 11,878
mlýny Mezilečí 216r 438
pivovar Smiřice 6r 18
potok 3r,25a,485a,485r 12,53,979,980
rybník Brzice 209r 424
rybník Mezilečí 218r 442
rybník na kapry 3a,439a 11,887
rybník panský Mezilečí 218a 441
rybník plodový 3a,437a,437r,438a,438r 11,883,884,885,886
řeka Labe 3r,25r,40a,485a,485r 12,54,83,979,980
řeka Metuje 3r,485a,485r 12,979,980
štěpnice 3r,487a 12,983
vinice 3r,486r 12,982
zahrada A. Duchky Jasenná 270a 547
zahrada A. Lencmana Habřina 134r 272
zahrada J. Duchka Jasenná 263a 533
zahrada J. Hlaváčka Lejšovka 356a 721
zahrada J. Hostinského Černožice 46r 96
zahrada J. Jiráska Lejšovka 356a 721
zahrada J. Koželuha Rožnov 81a 165
zahrada J. Podušky Jasenná 266a 539
zahrada J. Šprynara Jasenná 266a 539
zahrada K. Fabiána Lejšovka 355r 720
zahrada M. Chrudimského Svinary 388r 786
zahrada Procházkova Svinary 390a 789
zahrada V. Líbala Jasenná 270a 547
zahrada Vančurovská Černilov 301r 610
zámek Smiřice 6r 18